PODSUMOWANIE AKCJI MIKOŁAJKOWEJ!

Kochani, w 2019 roku z akcją Mikołajkową ruszyliśmy już pod koniec września. Od samego początku zgłoszeń była masa. W momencie "startu", pod naszą opieką było prawie 150 dzieci. Dziś, po jej zakończeniu liczymy prawie dwukrotnie tyle, stale powiększając grono. Zgłoszeń do akcji Mikołajkowej otrzymaliśmy ponad 800, co czterokrotnie pobiło liczbę chętnych w ubiegłym roku. Każdy z naszych bohaterów miał min. 2 Mikołajów, w razie gdyby któryś zrezygnował. Niestety, mimo naszych szczerych chęci, paczki nie dotarły do wszystkich dzieci. Zdarzyły się przykre sytuacje, tj. rezygnacja z przygotowania paczki bez informowania nas czy też wysłanie nietrafionych rzeczy (zniszczone rzeczy czy paczka ulotek). Na szczęście takich sytuacji było tylko kilka...
Paczek w akcji dotarło do dzieci ponad 700. Dzięki Wam spełniły się marzenia niejednego malucha. Niektórzy z nich w czasie Świąt przebywali w szpitalu, a Wasze wsparcie wywołało uśmiech na ich twarzy. Dziękujemy wszystkim przedszkolom, szkołom, zgromadzeniom, harcerzom, firmom, organizacjom i osobom prywatnym za udział. Bardzo dziękujemy również policjantom i strażakom, którzy pozwolili naszym bohaterom poczuć się jednymi z nich. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało się wywołać tak wiele radości tak niewielkim gestem. Pamiętajcie - Mały gest, wielki cel! Zapraszamy do udziału na bieżąco, wysyłając kartki urodzinowe czy pocztówki do dzieci.
Zachęcamy również do zobaczenia efektów waszej pracy w albumie "Mikołajki 2019", gdzie obecnie znajduje się około 600 zdjęć.
https://www.facebook.com/pg/malygestwielkicel/photos/?tab=album&album_id=1222571027913625